Yurda Nasıl Gelirim

OTOGAR (AŞTİ'DEN) NASIL GELİRİM?
Öncelikle AŞTİ metro istasyonundan ANKARAY’a binilir. Kızılay’dan sonraki metro durağı olan Kolej metro durağında inilir. Sağlık 1 çıkışından çıkılır ve merdivenlerden çıkar çıkmaz sağdaki sokağa girilir. 30 metre kadar yürünür. Çankaya Belediyesi C girişinin olduğu sokağa girilir. Yurt Anka 150 metre ilerde sağda sıcacık bir şekilde sizi karşılar.
KIZILAY'DAN NASIL GELİRİM?
Kızılay Atatürk bulvarından Sıhhiye-Ulus yönünde ilerlenir. İş bankasının yanından sağa dönülür, dönülen yönde 100 metre ilerlenir. Mithatpaşa Caddesine çıkınca yolun karşısına geçilir. Aynı şekilde aşağı doğru yürünür. Yurt Anka en alt sokakta sağda tüm sıcaklığıyla sizi karşılar.
SIHHİYE'DEN NASIL GELİRİM?
Sıhhiye’den Abdi İpekçi parkına girilir. Yenişehir pazar yerine doğru ilerlenir. Pazar yerinin sağından caddeye ulaşılır. Caddeye çıktığınızda karşıda mavi bina Yurt Anka tüm sıcaklığıyla sizi karşılar.
HAVA ALANINDAN NASIL GELİRİM?
Havaş ile Havaş ulus tesislerine gelinir. Ulus tesislerinde inildikten sonra Atatürk kültür merkezi önünden geçen sarı tabelalı Sıhhiye dolmuşlarına binilir. İbni Sina ve Hacettepe hastanelerini geçtikten sora dolmuş sağa dönerken inilir. Halk Sağlığı Başkanlığı yönünde ilerlenir. Sağda çocuk meclisi ve Çankaya pazar yeri geçilir. Sol tarafta mavi bina sizi tüm samimiyetiyle karşılar.
TREN GARINDAN NASIL GELİRİM?
Tren garından ön bahçeye çıkılır. Garın önünden geçen Sarı renk tabelalı Sıhhiye dolmuşlarına binilir. İbni Sina ve Hacettepe hastanelerini geçtikten sora dolmuş sağa dönerken inilir. Halk Sağlığı Başkanlığı yönünde ilerlenir. Sağda çocuk meclisi ve Çankaya pazar yeri geçilir. Sol tarafta mavi bina sizi tüm samimiyetiyle karşılar.
Bilgi Almak ve Aramak İçin Tıklayın